|
Nic, kompletnie nic nie tlumaczy Rude. Dno dna.
Jak sie ma wagony wegla w obronie, to nie ustawia sie ich na polowie boiska, szczegolnie jak przeciwnik ma szybkich zawodnikow i umie grac w pilke. Pisalem i sie bede powtarzal - nie ma analizy przeciwnika, nie ma refleksji jak ich gra bedzie korespondowala z nasza. My mamy grac wlasna pilke i nie patrzymy na przeciwnika. No to mamy w....... za w.......em z kazdym kto choc troche umie w pilke. Czego tu ktos nie rozumie?
A krolewski to kretyn czystej wody. Niczego sie nie nauczyl z historii z parodysta i tekstami "to trener na lata, bez wzgledu na awans lub brak bedzie trenerem". Teraz jest ten sam blad robiony. Chociaz to nie jest wielblad. To idiotyzm czystej wody. Pomijam juz brak presji i motywacji dla druzyny, bo przeciez nic sie nie zmieni jak nie awansujemy.
Obrzydzono mi Wisle skutecznie i na ostatni mecz sie nie wybieram. Obejrze 45 minut tak jak z GKSem.
|