FraMat napisał(a):

wolfy watch: punkt 1
Znowu się włączył asperger - zamiast dyskusji odruchowe, bezwiedne, spontaniczne obrażanie interlokutora.
Nie przejmujcie się panowie - im więcej obrażania tym więcej dowodów na brak argumentów.
|
To nie ASPERGER
To zwykłe kompleksy "zakompleksionego narcyza". wolfy jest narcyzem i mysli że jest najmadrzejszy na tym forum, dlatego UMNIEJSZA innym żeby samemu się dowartościować.
(Jak to mówią o takich ludziach jak wolfy "wyżej sra niż dupe ma")
To takie proste u niego, umniejszyć innym znaczy jestem mądrzejszy/lepszy
