Wolfy ma racje. Zatrudnijmy top obroncow z 1 ligi, jak Lechia bocznych. Kalahura z Resovii czy Pile z Chrobrego. Przeciez to nie w Lechii stali sie czolowymi obroncami, byli nimi wczesniej...
Ba, dodam do tego, ze Jaroch w tamtym sezonie znalazl sie w zestawieniu najlepszych bocznych obroncow, Lasicki w srodkowych, a Junca lewych
