Jaroo1 napisał(a):

|
Wolfy to jeden z przedstawicieli polskiego bagienka, który będzie usilnie bronił swoich chorych też w imię swej nieomylności. Nawet na szkodę klubu ale żeby nie wyszło że on się mylił. Będzie też bronił gówna zamiast powiedzieć prawdę, a takie podejście zawsze się kończy patologia, układami, ukladzikami itp zamiast etosu pracy wystarczy że się ma ładne oczy i już wolfy powie że jesteś spoko gościu i fachowiec.
|
Jak JK albo jeszcze ktoś każe to będą pisać każdą bzdurę.