Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1776
Stary 21.05.2024, 13:09
O ja pierdziu, ciężko się to czyta.
Wyniki na poziomie Sobolenki (- 6 pkt na tym etapie) podczas gdy Sobolenka był parodystą.
W tym miejscu nie wspomnę o Dejvim Bregu, ktory przeciez dal nam 6 punktów ekstra.
Czyli gdyby nie ten wirtuoz z Albanii to Rude mialby zawrotne 13 punktow ugrane
Poprawiła sie gra ofensywna - no tak, to widać gołym okiem. Dlatego Rodado bierze piłkę i chce zapierdzielac przez pół boiska.
Naprawdę, cięzko sie to czyta.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując