O ja pierdziu, ciężko się to czyta.
Wyniki na poziomie Sobolenki (- 6 pkt na tym etapie) podczas gdy Sobolenka był parodystą.
W tym miejscu nie wspomnę o Dejvim Bregu, ktory przeciez dal nam 6 punktów ekstra.
Czyli gdyby nie ten wirtuoz z Albanii to Rude mialby zawrotne 13 punktow ugrane

Poprawiła sie gra ofensywna - no tak, to widać gołym okiem. Dlatego Rodado bierze piłkę i chce zapierdzielac przez pół boiska.
Naprawdę, cięzko sie to czyta.