Cytat:
|
Ale to są jakieś krętactwa.. jakoby prześwietlamy wszystkich trenerów i kopaczy przez ai i chvj wie jakie technologie po czym przychodzi trener z d.py i Omrani. To nic więcej jak autokompromitacja JK.
|
Musisz się trochę dokształcić z Wisły. Aktualna oficjalna wersja mówi, że jednak tej zimy AI nie oceniało zawodników ściąganych hehehe
Najlepsze jest to że znowu mamy hard reset. Po I ligowej Wiśle Brzeczkowej, nastawionej na naukę ligi, i granie szrotem niehiszpańskim, nadeszły czasy Kiko Sobola i szrotu hiszpańskiego, który miał nam dać przewagę i awans.
Chyba już mamy odejście od tego pomysłu i jeśli Kiko odejdzie to automatycznie wchodzimy w erę AI i szukania po całym świecie kopaczy.
Czyli tak plus minus, trzeci sezon w I lidze i trzecia koncepcja budowania klubu pod awans. Super, tym razem to już na pewno się uda