LucjuszWielki napisał(a):

|
Czy redukcja płacowa na poziomie 30% to brednie Królewskiego czy realny scenariusz?
|
Nie wiem. Szczerze - nie mam pojęcia.
Po pierwsze, Królewski już tak miał, że zapowiadał odchudzanie składu, a potem okazało się, że jest jak zwykle - prawie czterdzieści chłopa w składzie, nie ma kto grać, a do tego bierzemy każdą kolejną "okazję", bo jakże to tak przegapić jakiegoś Omraniego. Na koniec widzimy zestawienie, w którym bohatersko koszty spadły z 1,1 mln zł na miesiąc do 1,05 mln zł na miesiąc czy coś koło tego.
Po drugie - teoretycznie już na tę chwilę można założyć, że mamy pełny skład na kolejny sezon. A zatem jedyny sposób na cięcia, to próby przekonania zawodników z ważnymi kontraktami, żeby jednak jakoś nam ulżyli.
Co, jak mi się zdaje, staje się powoli specjalizacją naszego działu sportowego. Bo my zawsze musimy być klubem wyjątkowym. W normalnym klubie szuka się piłkarzy do ściągnięcia, u nas pracownicy co okienko są zajęci głównie szukaniem klubów chętnych wziąć na swoje utrzymanie naszych zawodników.