Piter00 napisał(a):

|
A o sięJK nagadał o swoich znajomościach to jego. Flamini, szejkowie arabscy, wizyty w Dubaju, USA, Microsofty, OpenaAL itp itd. I ile z tego Wisła ma? No nic nie ma bo on z nimi gada jako właściciel Synerise a nie Wisły i załatwia z nimi sprawy swojej branży.
|
To nawet nie o to chodzi. Na takie eventy czy konferencje się fajnie jeździ, popije, pozna nowych ludzi, niektórych naprawdę bogatych, pogada o sporcie, prognozie pogody i w ogóle.
Ale z faktu, że się taką bogatą osobę w takich okolicznościach pozna i fajnie się pogada nie wynika, że takiego kogoś można za chwilę poprosić o miliony na horom curke czy inny hory klub z zaplecza na zad*piu piłkarskiego świata.