|
Sprowadzaj sytuację do absurdów (jak zwykle) byle odwrócić uwagę że z tymi samymi piłkarzami, nawet marny poprzednik Rude osiągał lepsze wyniki, nie tracil tyle bramek i przynajmniej dostosowywal taktykę do rywala.
W kolejnym poście pojedziesz z kolei ad persona by zastosować kolejna ze swoich praktyk, byle nie przyznać że w ocenie trenera to przestrzeliłes o lata świetlne.
PS. Widzę też kolejne ciekawe zjawisko "rozmawiamy merytorycznie" tylko nie używajmy czasem liczb, bo "jeszcze się okaże że się mylę"
|