Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1769
Stary 21.05.2024, 12:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@wolfy

I tak tego nie przyznasz, ale jeśli wkleilbys swoj post w temacie "Radosław Sobolewski trenerem Wisły" to byłby tak samo aktualny, z tym że z RS to się przynajmniej utrzymywaliśmy na miejscach barażowych i RS nie mógł liczyć na Twoją obronę.

Zarzucasz mi że narzekam na trenera bo go nie lubię (sic), zupełnie oddzielając to jak wygląda tabela, co osiągamy pod jego wodzą, jak prezentują się poszczególni zawodnicy.

To nas też różni że w przeciwieństwie od ciebie nie broniłem RS w nieskończoność, ale do baraży z Puszcza. Ty jak widać zamierzasz bronić Rude jak niepodległości, bo przecież w odróżnieniu od swoich poprzedników ma słabych piłkarzy ��
Merytoryczmie proszę, albo w ogóle nie odpowiadaj. Inaczej to bez sensu. Ewidetnie nie dojeżdżasz argumentacyjnie a przykład Janickiego zwyczajnie nie pasuje.

Twierdzisz że potrzebujemy trenera który ukryje wady naszych obrońców, czyli ułoży taką taktykę przy której:
- Uryga nie będzie musiał biegać, a już na pewno nie skręcać w trakcie biegu i się obracać (nawet w miejscu)
- Łasicki nie będzie musiał biegać, walczyć bark w bark ani grać głową
- Szot nie będzie musiał myśleć
- Satrustegui interweniować w obronie
- Krzyżanowski to w ogóle bronić.
No i oczywiście przy braku Carbo żeby Sapała nie musiał walczyć w środku pola, bo nie chce mu się albo nie potrafi.

Czyli rozumiem - opcja afrykańska. Tylko koniecznie musi wziąć ze sobą do sztabu swojego szamana, najlepiej dwóch - na wypadek gdyby jeden okazał się oszustem. Jak klątwa dobrze wejdzie i rywale dwa dni przed meczem spędzą nad sedesem to nawet Uryga ich dogoni.

Innej opcji nie widzę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.05.2024 o godz. 12:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując