wolfy napisał(a):

|
Nie masz pojęcia o czym piszesz - nie tylko Arka czy Katowice mają lepszych stoperów niż my, tylko połowa ligi. Przede wszystkim są to stoperzy sprawni fizycznie, szybcy, świetnie grający głową.
|
Nigdy bym nie pomyślał, że to kolega wolfy wykona najbardziej brutalny atak na złotoustego prezesa na tym forum.
Wszak jeśli połączyć powyższą wypowiedź (i szereg innych sugerujących, że po prostu mamy cienki skład jak na I ligę) z faktem, że ten skład jest co najmniej dwa razy droższy w utrzymaniu od wszystkich przeciwników (może poza Lechią) to wniosek może być tylko jeden.
A mianowicie taki, że odpowiedzialny za stworzenie tak drogiej i miernej drużyny jest skrajnym nieudacznikiem, żeby nie użyć gorszych określeń.
Ja to się akurat zgadzam i piszę o tym od dawna, ale nie spodziewałem się, że kolega wolfy ujmie to tak dosadnie i wprost.