Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4031
Stary 21.05.2024, 11:24
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Diagnoza jest prosta koleś w dzieciństwie nie miał kolegów był tępiony, ale jak w takich przypadkach bywa nie masz kolegów nie masz przyjaciół skupiasz się na nauce. Doszedł tam do jakieś kasy za pożycone pieniądze nabył akcje Wisły. Zrobił się prezes i właścicielem i teraz pokazuje światu jaki to on jest ważny nieomylny i gdyby nie on Wisły by nie było
Widzę, że kolega z takich co łączą fakty i wiedzą jakie traumy z dzieciństwa/młodości tworzą jednostki takie jak nasz Prezes najwspanialszy. Bardzo dobrze trafione. Można napisać, że w punkt.
Odpowiedz cytując