|
To by się nawet spięło u nas z redukcja kosztów i zastąpieniem połamańcow normalnymi,.zdrowymi zawodnikami, jakby nie irracjonalne podejście w szukaniu drogi na skróty.
Można w ciemno założyć że z 10 letnich transferów 1 będzie strzałem w 10, 2-3 przydatnych, 2 kolejnych zapchajdziury, a 3-4 to będą stopy które znowu będą obciążać nasz budżet nie wnosząc kompletnie nic, jedynie robotę dla lekarzy i lokalnych cukierni.
|