Jagul napisał(a):

Przecież scenariusz jest ten sam co zawsze.
Wpłynęła kasa za PP, a niedługo po zakończonym sezonie wpłynie kasa ze sprzedaży karnetów na nowy sezon. Do tego sprzedaż biletów na puchary. Kilka kontraktów nie zostanie przedłużonych.
Na rozruch nowego sezonu wystarczy. W lecie będziemy zapewne obserwować klasyczne życie ponad stan (nowi kopacze - już Ci z selekcji AI) i cała kasa zostanie rozjebana max do września. Potem oczywiście zaczną się pierwsze opóźnienia w wypłatach i rozpocznie się etap drugi - podchody pod kasę od Socios, które do końca roku zgromadzi jakieś 2mln. Wszystko to oczywiście wsparte narracją jak to złe miasto nas łupi na czynszu.
Może jeszcze uda się kogoś sprzedać, co da dodatkowe 2 miesiące zabawy.
|
To jest scenariusz na jeszcze większy budżet i kolejne długi a nie 30% cięcia