Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28847
Stary 21.05.2024, 10:17
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Skąd wy chcecie wytrzasnąć 30% cięcia to nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić teraz.Wszystkie automatycznie przedłużone umowy na pewno były obwarowane podwyżką pensji.Chyba że 30% piłkarzy Zaskroniec zwyczajnie nie będzie płacił
Przecież scenariusz jest ten sam co zawsze.
Wpłynęła kasa za PP, a niedługo po zakończonym sezonie wpłynie kasa ze sprzedaży karnetów na nowy sezon. Do tego sprzedaż biletów na puchary. Kilka kontraktów nie zostanie przedłużonych.
Na rozruch nowego sezonu wystarczy. W lecie będziemy zapewne obserwować klasyczne życie ponad stan (nowi kopacze - już Ci z selekcji AI) i cała kasa zostanie rozjebana max do września. Potem oczywiście zaczną się pierwsze opóźnienia w wypłatach i rozpocznie się etap drugi - podchody pod kasę od Socios, które do końca roku zgromadzi jakieś 2mln. Wszystko to oczywiście wsparte narracją jak to złe miasto nas łupi na czynszu.
Może jeszcze uda się kogoś sprzedać, co da dodatkowe 2 miesiące zabawy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując