LucjuszWielki napisał(a):

Niech będzie nawet 38%, ale to było mówione PRZED PP czyli bez niespodziewanych 5-7mln, więc niech będzie nawet te 30% mniej równocześnie pozbywajac się paru gości można i tak mieć silniejszą kadrę (przy założeniu, że Rodado zostanie).
Bregu, Villar, Junca, Bascha - to już jest sporo kasy z 200k zł
|
Przy braku awansu Rodado nie zostanie. Czytaj - nie będzie komu strzelać goli z niczego.
Schodzimy z bardzo dużej ilości kontraktów, ale wracają Młyński, Starzyński i Fazlagić. Oni też mało nie zarabiają.