Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28844
Stary 21.05.2024, 09:50
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Niech będzie nawet 38%, ale to było mówione PRZED PP czyli bez niespodziewanych 5-7mln, więc niech będzie nawet te 30% mniej równocześnie pozbywajac się paru gości można i tak mieć silniejszą kadrę (przy założeniu, że Rodado zostanie).

Bregu, Villar, Junca, Bascha - to już jest sporo kasy z 200k zł
Przy braku awansu Rodado nie zostanie. Czytaj - nie będzie komu strzelać goli z niczego.

Schodzimy z bardzo dużej ilości kontraktów, ale wracają Młyński, Starzyński i Fazlagić. Oni też mało nie zarabiają.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując