Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28843
Stary 21.05.2024, 09:48
Niech będzie nawet 38%, ale to było mówione PRZED PP czyli bez niespodziewanych 5-7mln, więc niech będzie nawet te 30% mniej równocześnie pozbywajac się paru gości można i tak mieć silniejszą kadrę (przy założeniu, że Rodado zostanie).

Bregu, Villar, Junca, Bascha - to już jest sporo kasy z 200k zł

A do tego:

Eneko Satrústegui, Igor Lasicki, Michal Zyro, Bartosz Talar, Kamil Broda - tylko niebezpieczeństwo jest takie, ze Jerry lubi przedłużać kontuzjowanych by nie zostawić ich na lodzie, gdyż są ludźmi, a my mamy wiślacką rodzinę .

Łącznie tylko z tych zawodników jest z 300k na bide a brak ich nie oznacza, żadnego osłabienia wręcz odwrotnie.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.05.2024 o godz. 09:53.

Odpowiedz cytując