Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28839
Stary 21.05.2024, 08:38
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że będzie dokładnie odwrotnie. W czerwcu zacznie się czas proszenia zawodników o to, żeby rozwiązali kontrakty albo poszli gdzieś na wypożyczenie, bo nie będzie nas stać na wypłaty dla większości z tych, którym umowy się automatycznie przedłużyły. To taka nasza nowa, świecka tradycja od jakiegoś czasu.
Tylko kto to będzie robił?
Prezes tyra na 3 zmiany i jest już bardzo zmęczony co widać, słychać i czuć.
Natomiast dyrektor sportowy zawinie się do słonecznej Tarragony.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując