Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 21.05.2024, 08:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy nisko ustawioną to wtedy wrzucali im piłki za plecy, mijali naszych bocznych obrońców i dośrodkowali z boku, wrzucali z autu - do skutku. Nie jest przypadkiem że kiedy się cofamy (również za Brzęczka i Sobolewskiego) to bramka dla rywala wisi w powietrzu.

Nie ma dobrej taktyki dla tak słabych piłkarzy. Oczywiście hejterzy tacy jak Ty uważają że za wszystko odpowiada trener - trudno. Nie chce mi się wdawać w polemikę, strata czasu.
Nasz obrona to mem bo nic nie zostało wypracowane. Od lat widać, że nie potrafimy bronić zespołowo, przesuwać, dlatego każde zagranie w nasze pole karne to alarm.
Albercik też nic nie wypracował, chociaż w sumie po 3 meczach podniecałeś się jak to piłkarzy rozwija

Nie ma dobrej taktyki? Zgadzam się. Trzeba nam klasowych stoperów takich jak grają w Katowicach, Tychach czy Gdyni

Jak wiadomo dla idiotów Twojego pokroju trener nie odpowiada za nic. Chyba, że ma na nazwisko Sobolewski. Wtedy jest złem wcielonym
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując