wolfy napisał(a):

Graliśmy nisko ustawioną to wtedy wrzucali im piłki za plecy, mijali naszych bocznych obrońców i dośrodkowali z boku, wrzucali z autu - do skutku. Nie jest przypadkiem że kiedy się cofamy (również za Brzęczka i Sobolewskiego) to bramka dla rywala wisi w powietrzu.
Nie ma dobrej taktyki dla tak słabych piłkarzy. Oczywiście hejterzy tacy jak Ty uważają że za wszystko odpowiada trener - trudno. Nie chce mi się wdawać w polemikę, strata czasu.
|
Nasz obrona to mem bo nic nie zostało wypracowane. Od lat widać, że nie potrafimy bronić zespołowo, przesuwać, dlatego każde zagranie w nasze pole karne to alarm.
Albercik też nic nie wypracował, chociaż w sumie po 3 meczach podniecałeś się jak to piłkarzy rozwija
Nie ma dobrej taktyki? Zgadzam się. Trzeba nam klasowych stoperów takich jak grają w Katowicach, Tychach czy Gdyni
Jak wiadomo dla idiotów Twojego pokroju trener nie odpowiada za nic. Chyba, że ma na nazwisko Sobolewski. Wtedy jest złem wcielonym
