|
A na TT znowu afera, wyzywanie i Królewski w ogniu walki z kibicami... No przykro mi, ale nie będzie tu normalnie. To wszystko wpływa na drużynę pośrednio, na całą atmosferę przy klubie.
Nie wiem, taki Mioduski czy Rutkowski, dostają też masę hejtu i nikomu nie przychodzi do głowy brać udział w pyskówkach na TT.. Trochę powagi.
Mam wrażenie, że wszyscy są cholernie zmęczeni już. On klubem, kibice nim i puszczają nerwy z obu stron.
|