krysztal napisał(a):

|
To jak on się komunikował z Królewskim?Jak z Sobolem?Przez translatora?
|
Nie wiem. Ale pamiętam, że kiedyś tym uzasadniano obecność Bashy w kadrze - że służy za dobrego ducha szatni i jednocześnie tłumacza dla hiszpańskiej kolonii.