Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28824
Stary 20.05.2024, 20:42
Ale trzeba brać to pod uwagę, że ci obecni Hiszpanie oprócz Rodado, który z tego z zaciągu nie był i raczej Carbo nie sprawdzili się w Wiśle, mają problemy z odpowiednią grą na poziomie pierwszej ligi polskiej.

Oni będą trzymać się z Wisły, bo będą mieć spore kłopoty ze znalezieniem czegoś lepszego lub równie dobrego jak Wisła.

Co im zostaje?

Powrót na pastwiska w Hiszpanii.

Chyba, że agencje menedżerskie okradajace Wisłę znajdą im podobny kluby do wydojenia.
Odpowiedz cytując