Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28817
Stary 20.05.2024, 20:09
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wisła ma na ważnych kontraktach na przyszły sezon ok. 25 grajków, nawet odliczając Rodado czy Dudę (zakładam, że odejdą po sezonie).
A jakiś szrot musi jeszcze dojść, menadżerowie nie pozwolą na zastój w interesie
wg. transfermarkt na 34 kopaczy w składzie kontrakty kończą się 30.06:
Czikczanowi
Brodzie
Eneko
Łasickiemu
Junce
Jarochowi
Bashe
Bregu
Villarowi
Talarowi
Omramiemu
Sobczakowi
Żyrze
i Sardze (który i tak gra w rezerwach)
czyli 14 odpada, dochodzi 3 z Łęcznej, zostaje 23
Rodado tu nie zostanie nie ma szans
czyli 22
świetna ekipa na obronę przed spadkiem z Fazlagiciem i Sapałą. No i Ratonem na bramce. No czad

ps. z drugiej drużyny z tych co czasem kopali się po czole w jedynce kontrakt kończy się Niewiadomskiemu
Ostatnio edytowane przez emjot : 20.05.2024 o godz. 20:16.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując