sandomingo napisał(a):

Wisła ma na ważnych kontraktach na przyszły sezon ok. 25 grajków, nawet odliczając Rodado czy Dudę (zakładam, że odejdą po sezonie).
A jakiś szrot musi jeszcze dojść, menadżerowie nie pozwolą na zastój w interesie
|
wg. transfermarkt na 34 kopaczy w składzie kontrakty kończą się 30.06:
Czikczanowi
Brodzie
Eneko
Łasickiemu
Junce
Jarochowi
Bashe
Bregu
Villarowi
Talarowi
Omramiemu
Sobczakowi
Żyrze
i Sardze (który i tak gra w rezerwach)
czyli 14 odpada, dochodzi 3 z Łęcznej, zostaje 23
Rodado tu nie zostanie nie ma szans
czyli 22
świetna ekipa na obronę przed spadkiem z Fazlagiciem i Sapałą. No i Ratonem na bramce. No czad
ps. z drugiej drużyny z tych co czasem kopali się po czole w jedynce kontrakt kończy się Niewiadomskiemu