masada napisał(a):

Billel Omrani
Dejvi Bregu
Bartosz Jaroch
David JuncĂ.
Eneko Satrústegui
Miki Villar
Szymon Sobczak
Igor Lasicki
Anton Chichkan
Michal Zyro
Bartosz Talar
Vullnet Basha
Kamil Broda
Nie no bez jaj - to jest 13 kontraktów, Cziczkana można zostawić, choć pewnie nie będzie chciał.
Z resztą pożegnałbym się bez najmniejszego żalu. Po tym co odjebali jeśli Królewski zostawi z tych pozostałych więcej niż jednego zawodnika (Jarocha?) to naprawdę nie będę tego w stanie pojąć.
Jeśli były jakieś ustalenia, obiecanki, to powinny się automatycznie unieważnić, po tym, co te melepety pokazały w końcówce sezonu. To nie jest przytułek dla niezdar, połamańców i odldbojów tylko klub piłkarski.
Rodado należy zatrzymać za wszelką cenę. Ewentualne łatanie dziury pieniędzmi z jego transferu to będzie w aspekcie sportowym gwóźdź do trumny, a w konsekwencji długoterminowo tez w aspekcie finansowym.
|
Zapomniałeś jeszcze o Niewiadomskim (gra w rezerwach ale kontrakt podpisywał do pierwszej) i Szocie.
Bez awansu nie ma raczej szans na zatrzymanie Rodado. Potrzebujemy pieniędzy.
Odejść lub zostać wypożyczonym mogą jeszcze być Colley (wysoki kontrakt), Krzyżanowski (podobno nadal są oferty) i Olejarka.
Zmiany bez względu na baraże i ich skutek będą duże. Chciałbym jednak żebyście mieli świadomość że niekoniecznie na ich miejsce przyjdą lepsi
