Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28812
Stary 20.05.2024, 19:56
masada napisał(a):Wyświetl post
Billel Omrani
Dejvi Bregu
Bartosz Jaroch
David JuncĂ.
Eneko Satrústegui
Miki Villar
Szymon Sobczak
Igor Lasicki
Anton Chichkan
Michal Zyro
Bartosz Talar
Vullnet Basha
Kamil Broda

Nie no bez jaj - to jest 13 kontraktów, Cziczkana można zostawić, choć pewnie nie będzie chciał.
Z resztą pożegnałbym się bez najmniejszego żalu. Po tym co odjebali jeśli Królewski zostawi z tych pozostałych więcej niż jednego zawodnika (Jarocha?) to naprawdę nie będę tego w stanie pojąć.
Jeśli były jakieś ustalenia, obiecanki, to powinny się automatycznie unieważnić, po tym, co te melepety pokazały w końcówce sezonu. To nie jest przytułek dla niezdar, połamańców i odldbojów tylko klub piłkarski.

Rodado należy zatrzymać za wszelką cenę. Ewentualne łatanie dziury pieniędzmi z jego transferu to będzie w aspekcie sportowym gwóźdź do trumny, a w konsekwencji długoterminowo tez w aspekcie finansowym.
Zapomniałeś jeszcze o Niewiadomskim (gra w rezerwach ale kontrakt podpisywał do pierwszej) i Szocie.

Bez awansu nie ma raczej szans na zatrzymanie Rodado. Potrzebujemy pieniędzy.

Odejść lub zostać wypożyczonym mogą jeszcze być Colley (wysoki kontrakt), Krzyżanowski (podobno nadal są oferty) i Olejarka.

Zmiany bez względu na baraże i ich skutek będą duże. Chciałbym jednak żebyście mieli świadomość że niekoniecznie na ich miejsce przyjdą lepsi
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2024 o godz. 20:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując