|
To jest niepojęte, jak niesamowita jest ta liga.
Znaczy - na pierwszy rzut oka.
Statystycznie wszystko się zgadza praktycznie idealnie z tym, co było prognozowane przed rozpoczęciem sezonu. Do awansu bezpośredniego niezbędne jest zdobycie 62+ punktów (czyli albo minimum 63, albo 62 i lepszy bilans bramkowy od drużyny z takim samym dorobkiem).
Do baraży na tę chwilę wystarczy granica 53-54 punkty (teoretycznie może być ok. 51-52, ale jakoś się tego nie spodziewam), czyli wszystko w normie.
Jakimś cudem ciągle mamy szanse na awans.
Średnich Rudego nie chce mi się wklejać. Do awansu potrzebujemy na tę chwilę, co oczywiste, średniej 3,00 w trzech meczach.
|