Cytat:
|
Coraz bardziej zachowanie Królewskiego przypomina zachowanie guru jakiejś sekty a nie prezesa klubu piłkarskiego.
|
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Królewskiemu od.......iło od władzy i atencji.
Przecież on tu przychodził jako grzeczny chłopiec, człowiek nauki, wykształcony, z sukcesem w biznesie. Wysławiał się pięknie, aż czasami za mądrze dla przeciętnego zjdacza chleba. Miał kulturę.
Nie wiem czy to od początku była gra, wyliczona na zrobienie wszystkich w chuja.
Od momentu gdy wszystkich wycackał, pozbył się TJ czyli ostatniego bastionu, który zapewne umiał powiedzieć mu prawdę w oczy i się postawić, gościu tj Zaskroniec przeszedł przepotężną metamorfozę. Zaczął bardziej przypominać wyrostka z trybuny C. Zaczęły się wojny z całym światem rzucanie karfami na X czy teksty na poziomie zarządzania kuwetą kota.
Przecież przeważnie jest wręcz odwrotnie. Każdy gdy jest anonimowy, nie ma sukcesu, gdzieś mu się czasami w mediach społecznościowych uleje, napisze coś za mocno, coś głupiego. Ale jak zaczyna nie być anonimowy i np. obejmuje jakieś publiczne stanowisko to jednak się wycofuje z tych Xowcyh gadek z plebsem, żeby sobie przypału nie robić.
Tu jest odwrotnie, Zaskrońcowi odjebało i chyba prędzej można powyciągać jego zjebane wpisy w sieci z czasów bycia właścicielem Wisły niż sprzed tych czasów.
Warto też dodać jaki to jest cyniczny człowiek. Potrafi dla swoich celów udawać, tworzyć intrygi i wielopoziomowe gierki, aby ograć przeciwnika. Tak jak ze łzami na spotkaniu gdy miał już opuszczac klub, który tak pokochał - wszystko po to aby wysadzić z fotela TJ. Czy ostatnia akcja z tym forum gdzie najpierw wywzywa jak prostak od idiotów i primadonn użytkowników tego forum - po drodze podnieca się, że wszyscy tu pisza dzięki niemu, bo bez niego forum by już nie było, a żeby było śmieszniej to on mógł każdemu hasła pozmieniać bo miał taką możliwość hohoho ale jaja, kozak - no a jak się finalnie okazało, pojawił się tutaj chyba po to aby te swoje gierki prowadzić, przypadkowo zgrało się to w czasie z wyciaganiem kasy od Socios, no i od momentu jak kasę dostał znowu na forum się nie pojawia.
To jest już człowiek opętany...