|
"Mamy ku*wa dosyć" czy raczej "Sezon przejściowy za nami, w następnym jazda z ku*wami" ?
Powód: asd
Ostatnio edytowane przez DeadOrAlive : 20.05.2024 o godz. 14:46.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|