Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 20.05.2024, 14:28
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież pamiętam jak Moskal trenował, miał walczyć o podium a graliśmy jakieś trociny bez żadnych perspektyw.Rudy też zdobył PP, ale coż to za osiągnięcie? może znowu w pucharach przypomną sobie jak gra się w piłkę.
Trzeba jednak uczciwie zauważyć że Moskal za każdym razem przychodził “na ratunek” jak drużyna była w mniejszym lub większym kryzysie.
Przecież wtedy co zaliczał tyle remisów to ta kadra była daleka od optymalnej i było sporo kontuzji. Taki Brożek to powinien był chodzić o kulach a brał blokadę i grał całą rundę. Dodatkowo kilka razy ordynarnie punkty zabrali nam sędziowie (wiem wiem mylą się dla wszystkich ale wpływ na ocenę Moskala mieli).

Któryś ze znanych trenerów powiedział że trzeba wiedzieć kiedy przejmować zespół. Kazek z sentymentu brał kiedy tylko go prosili no i teraz ma taką reputację jaką ma.
Odpowiedz cytując