sandomingo napisał(a):

Na dzień dzisiejszy, to wydaje się - choć to jest Wisła, mogą być jeszcze jaja - że kontrakty kończą się:
Cziczkanowi, Villarowi, Bashy, Michałowi Żyro i Sobczakowi.
Również Łasickiemu i Jarochowi ale tutaj miało być przedłużanie, zapowiadane również przez klub (mam nadzieję, że może coś się jednak zmieniło w tej kwestii).
Odliczając tych dwóch w/w to jest raptem 5 zawodników a z wypożyczeń wraca 3 muszkieterów z Łęcznej
|
Raton, Goku, Alfaro Carbo mają przedłużone
czyli jest już 12 połamańców do tanga
choć ja bym ich wszystkich....