swiety37 napisał(a):

Katowice 3miejsce, My 6te i ogrywamy wykartkowany GKS.
W finale gramy z Łęczną osłabioną (!) brakiem Młyńskiego, Starzyńskiego i Fazlagicia.
I ekstraklasa nasza.
|
Ja bym tą teorię okrasił roboczym tytułem Never surrender motherfuckers.