Jagul napisał(a):

o czym Ty Lucku pierrdolisz znowu?
Przecież SAM KLUB ustami Biebrzyckiej podał, że niektóre kontrakty się przedłużyły.
Automatycznie zostały przedłużone kontrakty Alvaro Ratona, Marca Carbo, Goku i Jesusa Alfaro. Klub czekał z podaniem tych informacji ze względu na to, że następowało to w różnym czasie - wyjaśniła Karolina Kawula, rzecznik prasowy Wisły.
|
Nie wiedziałem (czytałem), że sam klub o tym napisał. Czytałem pośrednie media. Jeśli tak to nie ma tematu. Zostajemy z Ratonem :]