|
Klasyczny wyścig ślimaków w którym grając taką padake jak my i notując tak kiepskie wyniki do ostatniej kolejki jesteśmy w grze o baraże.Cieszmy się że taki Danielewicz nie strzelił nam karnego w 90 minucie bo nie dość że już byłoby po ptokach to jeszcze Stal w końcówce prezentuje obok GKS-u i Lechii najwyższą formę w lidze i w tych barażach mogliby namieszać.
Teraz ostatnia kolejka i mecze nas interesujące
Odra-Znicz. Odra u siebie 8 zwycięstw 4 remisy i 4 porażki,Znicz na wyjazdach 8 porażek ale też 5 zwycięstw.Może być różnie i może paść remis.
Płock-Resovia.Płock na swoim stadionie 11 zwycięstw i tylko 3 porażki,ewidentnie drużyna własnego boiska,Resovia na wyjeżdzie 10 porażek.Myślę że tu bez niespodzianki Petrochemia wygra
Motor-PBB nie ma się co rozpisywać,wygrana Motoru choć wystarczy im też remis.
Tychy-Łęczna.Mimo że Łęczna długo nie przegrywała u siebie to o dziwo więcej zwycięstw i punktów nazbierała na wyjeżdzie.Na remis bym tam nie liczył bo żadnej z drużyn nie urządza.Tychy w całym sezonie mają tylko 3 remisy.
Możemy przez tydzień jeszcze pożyć nadziejami na załapanie się do szóstki ale ewidentnie idziemy na kolizyjnym ze ścianą.
|