Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28797
Stary 20.05.2024, 11:30
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe spostrzeżenie kogoś z innego tematu: kontrakt Ratona przedłużył się niby automatycznie po rozegraniu minut, tymczasem Raton ląduje nagle na ławie. Może się okazać, że inaczej policzyli sobie minuty Raton ze swoim menago a inaczej Jarosław ze swoimi geniuszami (czy to żywymi, czy AI) i go posadzili, aby tych minut nie rozegrał.

Zaraz okaże się, że czekają nas powtórki z wojenek z Jovanicem, Jovanovicem i innymi.
Ja o tym wspominałem min wczoraj:

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
PS.
Menago Ratona podal, że wypełnił ileś tam minut i kontrakt został automatycznie przedłużony, nagle po tym stracił miejsce w składzie. Zakładam, więc, że według naszych rządzących jednak nie wypełnił tych wyjściówek i... będzie przepychanka z jego rozstaniem.

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Raton usiadł na ławce, bo jest po prostu słabszy od Cziczkana, ot cała tajemnica. Nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna.
Dlaczego w takim razie Czikczan nie bronił w Rzeszowie, skoro już mógł "pracować" i był na ławce?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.05.2024 o godz. 11:36.

Odpowiedz cytując