Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 20.05.2024, 11:18
nero napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując, aby wejść do ekstraklasy potrzebujemy 3 zwycięstw pod rząd
Ostatnio 3 zwycięstwa pod rząd mieliśmy jak Sobol miał serie 7 meczów bez porażki?
A skończy się tak naprawdę w.......em od BBT i 10 miejscu w lidze. Róbcie screeny.

Btw, Lechia grając przez większą część meczu w 10 strzela gola dającego zwycięstwo. My grając w 10 dajemy sobie wbić 5 bramek na luzie.

Ot różnica między drużyna a tym składem papy i gówna, wyłączając oczywiście Rodado.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.05.2024 o godz. 11:25.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując