nero napisał(a):

Podsumowując, aby wejść do ekstraklasy potrzebujemy 3 zwycięstw pod rząd
Ostatnio 3 zwycięstwa pod rząd mieliśmy jak Sobol miał serie 7 meczów bez porażki?
|
A skończy się tak naprawdę w.......em od BBT i 10 miejscu w lidze. Róbcie screeny.
Btw, Lechia grając przez większą część meczu w 10 strzela gola dającego zwycięstwo. My grając w 10 dajemy sobie wbić 5 bramek na luzie.
Ot różnica między drużyna a tym składem papy i gówna, wyłączając oczywiście Rodado.