Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 20.05.2024, 11:17
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To samo mogę napsiać o tobie, jesteś przedstawicielem tej miernoty, która powoduje, że Wisła jest tam gdzie jest. Lechia ci wczoraj pokazała, że można wygrać w 10, a ty pieprzysz, że Kmiecik dołki kopie pod Sapałą

W dodatku bronisz jak lew planu, który w wakacje 2020 zakładał pozbycie się 3 kluczowych gości (w tym Fernandeza) co skutkowałoby dramatyczną walką obronną przed spadkiem. Na kogo wtedy psioczyłbyś ?

Tak, więc dalej pyerdziel bez konkretów, że ktoś pod kimś dołki kopie, bo widziałeś rozbitą drużynę bez wodza na łąwce w sobotę.



Dalej kontynuacja narracji, że musi być odpowiednia sprzątaczka i dobry kurier odbierający paczki z FanShopu, aby Sapała dupę ruszył na treningu.

No to jak w końcu? Sprzątaczka czy Kmiecik dołki kopiący? Zdecyduj się.

Problemem nie jest to,że Sapała ma wszystko w dupie tylko to, że ktoś go tutaj ściągnął jak wielu innych.
Kluczowych gości w jakim kontekście?No bo przecież nie awansu którego nie było?Lechia bez Fernandeza też miała spuchnąć a w rzeczywistości grała jeszcze lepiej.
Może zamiast bredzić o sprzątaczce uświadomisz sobie że klub to nie tylko prezes,dyrektor sportowy,pierwszy trener i jego asystenci.Z resztą ty wiesz dobrze kto pod kim dołki kopie bo przecież byłeś/jesteś tubą ludzi chcących na Wiśle robić różnej maści interesy.
Odpowiedz cytując