Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.05.2024, 11:08
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
{img} foty
Czarna eminencja - Krzoska, robiący interesy kosztem Wisły na ławce jak to skarabeusz zasugerował - przez to jest stypa przy czerwonej kartce w Katowicach

ale zaraz, Lechia nam pokazała jak się gra w osłabieniu:

-Lechia, która miała już awans zaklepany;
-Lechia, która grała na luzie bo mogła;
-Lechia, która nie grała z klockiem w majtkach pod rygorem zostania w lidze na kolejny sezon;
- i co najważniejsze , Lechia, która piłkarsko przerasta tą ligę, będąc jedynym zespołem, który nas rozklepał bez chamskich zagrywek, bez forsowania siłowej piłki opartej na notorycznym faulowaniu i wrzutek na chama z całej siły na oślep w pole karne.
- Lechia, która w składzie ma najlepszych skrzydłowych w lidze : Mene i tego kitajca z 30stką

To jest zasadne porównanie Lechia nam pokazała bo w strukturach miała sprzątaczkę pedantkę, a nie dlatego, że wypaliły im transfery wraz z trenerem(czego zasługą jest dyrektor sportowy), ale lepiej pisać jakieś aluzje, by potem mieć pole do manewru, że to niby od kuriera i sprzątaczki, a ta naprawdę on miał na myśli co innego.

Ciekawe czy się dowiemy kto na tej ławce kopie pod kim dołki i realizuje swoje interesy kosztem klubu.

Kto odpowiada za obsranie w Radomiu, obsranie z Sosnowcem, ustawienie 6 obrońców na Puszczę czy obecnie słabe wyniki? To nie słabi trenerzy, to nie mierni kopacze typu Sapała, Bregu, Uryga - to Kaziu i Krzoska... bynajmniej nie JK, który podejmuje same właściwe decyzje.

Odpowiedz cytując