Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28794
Stary 20.05.2024, 10:35
Ja w ogóle nie sądzę że jakiejś kuli u nogi przedłużono umowę z podwyżką, raczej z obniżką w wypadku braku awansu., na co też wielu przystanie.
Odpowiedz cytując