LucjuszWielki napisał(a):

|
Pamięć dobra, ale krótka, ale zaraz zaraz... Kiedy Królewski tak mówił? NA tej słynnej konferencji, gdzie się popłakał, a za dwa dni przejął udziały? Nie przypominam sobie, aby mówił, ze chce przejąć udziały bo ma inwestora. Zapis tej konfy jest na YT, może ktoś wskazać dokładnie fragment, w którym o tym mówi wprost?
|
Nie rżnij głupa,chyba nie sądzisz że takie teksty latały na tej rzewnej konferencji.Najlepiej zapytaj Tomka może zechce ci odpowiedzieć