skarabeus napisał(a):

lucjusz,
jestes przedstawicielem tej miernoty, ktora powoduje ze Wisla jest tam gdzie jest.
Dzisiaj taki miernotom jak ty Lechia pokazala jak sie w 10tke wygrywa mecze z 2 druzyna ligi. Prowadzac 1:0 dostali czerwo, stracili bramkę, a w drugiej połowie strzelili na 2:1.
Tam nikt nie skladal broni bo dostali czerwo. Zapierlalali az sie patrzylo i zrobili swoje.
Tym sie rozni DRUZYNA i POUKLADANY klub od tej degrenolady, ktora zaczyna sie od sprzataczki biura konczac na trenerze pierwszej druzyny.
|
To samo mogę napsiać o tobie, jesteś przedstawicielem tej miernoty, która powoduje, że Wisła jest tam gdzie jest. Lechia ci wczoraj pokazała, że można wygrać w 10, a ty pieprzysz, że Kmiecik dołki kopie pod Sapałą
W dodatku bronisz jak lew planu, który w wakacje 2020 zakładał pozbycie się 3 kluczowych gości (w tym Fernandeza) co skutkowałoby dramatyczną walką obronną przed spadkiem. Na kogo wtedy psioczyłbyś ?
Tak, więc dalej pyerdziel bez konkretów, że ktoś pod kimś dołki kopie, bo widziałeś rozbitą drużynę bez wodza na łąwce w sobotę.
skarabeus napisał(a):

|
Tym sie rozni DRUZYNA i POUKLADANY klub od tej degrenolady, ktora zaczyna sie od sprzataczki biura konczac na trenerze pierwszej druzyny.
|
Dalej kontynuacja narracji, że musi być odpowiednia sprzątaczka i dobry kurier odbierający paczki z FanShopu, aby Sapała dupę ruszył na treningu.
No to jak w końcu? Sprzątaczka czy Kmiecik dołki kopiący? Zdecyduj się.
Problemem nie jest to,że Sapała ma wszystko w dupie tylko to, że ktoś go tutaj ściągnął jak wielu innych.