|
To jest typowe przywództwo "charyzmatyczne".. jak w polityce, kult jednostki, ludzie sobie do gardeł skaczą nawet we własnym środowisku. Wczoraj wręcz czytałem wpisy ludzi w....ionych, że się wyniki dobrze ułożyły i Wisła dalej ma na coś szanse, bo może uda się Królewskiemu uniknąć totalnej kompromitacji.. Nie ważny klub, ważne dojebanie osobie. I ja to na jakimś poziomie rozumiem, bo ten człowiek generuje nie wiem czy świadomie czy nie, takie emocje swoją osobą.
|