Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4002
Stary 20.05.2024, 10:08
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Drozd,

na prawde strugasz idiote. Bylo to na forum walkowane kilka razy.

krolewski oznajmil, ze ma kupca na Wisle, na 1906 proc tylko musi miec wiekszosc udzialow zeby ograniczyc czas dogadywania sie z wieloma udzialowcami i uproscic negocjacje.
Jazdzynski zostal postawiony pod sciana w roli nastepujacej: jesli nie odda udzialow to bedzie grabazem Wisly, bo zablokuje wejscie inwestora. Jednoczesnie jego pomysl na rozwoj Wisly nie mial akceptacji blaszczykowskiego, wiec byl w mniejszosci.
krolewski zmanipulowal fakty w taki sposob zeby Jazdzynski udzialy oddal.
Jak wiemy inwestora nie ma, uwazam zreszta, ze w ogole nie bylo na serio opcji, ze MADA tu wejdzie, albo inaczej, krolewski tego nie bral na powaznie. Wykorzystal swietna okazje do przejecia klubu.


W mojej ocenie wyjatkowo s%)(*^(*^%( zachowanie. Ale to jest biznes, wszystkie chwyty dozwolone, nie?
Pamięć dobra, ale krótka, ale zaraz zaraz... Kiedy Królewski tak mówił? NA tej słynnej konferencji, gdzie się popłakał, a za dwa dni przejął udziały? Nie przypominam sobie, aby mówił, ze chce przejąć udziały bo ma inwestora. Zapis tej konfy jest na YT, może ktoś wskazać dokładnie fragment, w którym o tym mówi wprost?

Odpowiedz cytując