skarabeus napisał(a):

Drozd,
na prawde strugasz idiote. Bylo to na forum walkowane kilka razy.
krolewski oznajmil, ze ma kupca na Wisle, na 1906 proc tylko musi miec wiekszosc udzialow zeby ograniczyc czas dogadywania sie z wieloma udzialowcami i uproscic negocjacje.
Jazdzynski zostal postawiony pod sciana w roli nastepujacej: jesli nie odda udzialow to bedzie grabazem Wisly, bo zablokuje wejscie inwestora. Jednoczesnie jego pomysl na rozwoj Wisly nie mial akceptacji blaszczykowskiego, wiec byl w mniejszosci.
krolewski zmanipulowal fakty w taki sposob zeby Jazdzynski udzialy oddal.
Jak wiemy inwestora nie ma, uwazam zreszta, ze w ogole nie bylo na serio opcji, ze MADA tu wejdzie, albo inaczej, krolewski tego nie bral na powaznie. Wykorzystal swietna okazje do przejecia klubu.
W mojej ocenie wyjatkowo s%)(*^(*^%( zachowanie. Ale to jest biznes, wszystkie chwyty dozwolone, nie?
|
Pamięć dobra, ale krótka, ale zaraz zaraz... Kiedy Królewski tak mówił? NA tej słynnej konferencji, gdzie się popłakał, a za dwa dni przejął udziały? Nie przypominam sobie, aby mówił, ze chce przejąć udziały bo ma inwestora. Zapis tej konfy jest na YT, może ktoś wskazać dokładnie fragment, w którym o tym mówi wprost?