wierność83 napisał(a):

Pamiętacie jak inwestor został odrzucony ze względów reputacyjnych i co to będą teraz pisać o Wiśle, że sponsorów nie bedzie itp? To właśnie Superbet był sponsorem meczu Lechii, a na trybunach cała śmietanka Gdańska, politycy itp.
Nikomu nie przeszkadza właściciel, na dodatek Weszło im robi zajebisty PR i napisali ostatnio obszerny artykuł pochwalny. I tak to się kręci.. Wisła chciała być jak zwykle świętsza od papieża i wyszła na tym jak zwykle.
|
gwoli ścisłości - tam zgrzyty miały być z innymi sponsorami np. z Orlenem, dla którego podobne podchody jak Jadczaka pod MADA mogłyby być problemem wizerunkowym zwłaszcza przed wyborami (przynajmniej ten argument już odpadł)
reszta poniekąd robi sens, jak się zorientujesz że przykładowo cichym rzecznikiem Urfera jest taki Włodarczyk, a u nas możemy liczyć tylko na Karcza i to nie zawsze
tutaj trzeba smarować, smarować i jeszcze raz smarować - kończy się era dziennikarzy zależnych od klubów, więcej mają do powiedzenia tuby agentów i nowych "inwestorów", u nas w kwestiach komunikacji i PR jest Jarek ze swoim rejtanowaniem na Twitterze, który zapewne się uparł, że jego prawda zawsze się obroni choćby organicznie jak tt.Wisła rzuci się kupą na każdą krytykę, i co, wewnętrznie to nie działa? brawoszefów ci u nas dostatek
