Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1704
Stary 20.05.2024, 09:27
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Rude nie zrezygnuje i zostanie na kolejny sezon, zgodnie z obietnicą Królewskiego. To dobry trener. Dopóki się piłkarzynom chciało (PP), były zwycięstwa. W lidze po co przypadkiem awansować? Żeby zostać wymienionym w ekstraklasie na lepszych? Skoro w I lidze wyplata się zgadza, szczegolnie takim tuzom jak Uryga, Szot, Łasicki itp...

Jutro wysyłam list do klubu adresowany do trenera Rude, aby został, aby wzmocnić w nim poczucie, że sporo kibiców chce by kontynuował swój projekt.
Nie zapomnij wkleić screenów z lutego jak kazałeś mu wypierdalać parchu.
Odpowiedz cytując