Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 20.05.2024, 09:26
Pamiętacie jak inwestor został odrzucony ze względów reputacyjnych i co to będą teraz pisać o Wiśle, że sponsorów nie bedzie itp? To właśnie Superbet był sponsorem meczu Lechii, a na trybunach cała śmietanka Gdańska, politycy itp.
Nikomu nie przeszkadza właściciel, na dodatek Weszło im robi zajebisty PR i napisali ostatnio obszerny artykuł pochwalny. I tak to się kręci.. Wisła chciała być jak zwykle świętsza od papieża i wyszła na tym jak zwykle.
Odpowiedz cytując