Ogryzek napisał(a):

Słabo? A spadł z ligi albo do niej nie awansował?
Moskal awansował z innymi słabiakami do eklapy a to juz jest dobra rekomendacja. Zreszta Moskal to tylko przykład - nie musi byc on, ale na tle Sobolewskiego czy Rude to półka wyżej.
|
Ja jestem zdania że z większością tych grajków niczego nie zrobi...żaden trener