Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 20.05.2024, 09:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Słabo? A spadł z ligi albo do niej nie awansował?

Moskal awansował z innymi słabiakami do eklapy a to juz jest dobra rekomendacja. Zreszta Moskal to tylko przykład - nie musi byc on, ale na tle Sobolewskiego czy Rude to półka wyżej.
Ja jestem zdania że z większością tych grajków niczego nie zrobi...żaden trener
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 20.05.2024 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując