TommyTSW napisał(a):

|
jak Sobol przyszedł do Płocka to też nagle nauczył ich grać, notował serie i utrzymał ich w lidze w dość trudnej sytuacji, ale to przecież nie trener a parodysta
|
Ale to Sobol wraca? Myslę że np. taki Moskal jakby wrócił znaczaco poprawiły nasza grę. No ale jak pisał kolega Karherop - my musimy cały czas robic operacje na żywym organiźmie zamiast siegać po inne opcje.