Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3995
Stary 20.05.2024, 08:51
Drozd,

na prawde strugasz idiote. Bylo to na forum walkowane kilka razy.

krolewski oznajmil, ze ma kupca na Wisle, na 1906 proc tylko musi miec wiekszosc udzialow zeby ograniczyc czas dogadywania sie z wieloma udzialowcami i uproscic negocjacje.
Jazdzynski zostal postawiony pod sciana w roli nastepujacej: jesli nie odda udzialow to bedzie grabazem Wisly, bo zablokuje wejscie inwestora. Jednoczesnie jego pomysl na rozwoj Wisly nie mial akceptacji blaszczykowskiego, wiec byl w mniejszosci.
krolewski zmanipulowal fakty w taki sposob zeby Jazdzynski udzialy oddal.
Jak wiemy inwestora nie ma, uwazam zreszta, ze w ogole nie bylo na serio opcji, ze MADA tu wejdzie, albo inaczej, krolewski tego nie bral na powaznie. Wykorzystal swietna okazje do przejecia klubu.


W mojej ocenie wyjatkowo s%)(*^(*^%( zachowanie. Ale to jest biznes, wszystkie chwyty dozwolone, nie?
Odpowiedz cytując