Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 20.05.2024, 08:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bać Moskala i skończy się wymyślanie piłki na nowo.

Stajnia augiasza potrafi zarządzać, ma doświadczenie z pucharów, potrafi ustawiać zespoły w obronie i co najważniejsze - nie musi się uczyć zawodu.

Wciąż liczę że skończy się kiedys ten ciągły eksperyment na żywym organizmie.

Jedyna nadzieja w tym że po rezygnacji Kiko (o czym się mówi) to Rude sam również będzie chciał odejść. Zdziwilbym się gdyby nie było inaczej.
żartujesz chyba
przecież ten wynalazek z Kostaryki nie odejdzie sam
a "prezes" w życiu go nie zwolni, bo w niego "wierzy"
przygotujcie się na rozpaczliwą walkę o spadek w przyszłym sezonie
zakończoną sukcesem

ot miniemy się z wieczystą w przyszłym roku
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując