Karherop napisał(a):

Bać Moskala i skończy się wymyślanie piłki na nowo.
Stajnia augiasza potrafi zarządzać, ma doświadczenie z pucharów, potrafi ustawiać zespoły w obronie i co najważniejsze - nie musi się uczyć zawodu.
Wciąż liczę że skończy się kiedys ten ciągły eksperyment na żywym organizmie.
Jedyna nadzieja w tym że po rezygnacji Kiko (o czym się mówi) to Rude sam również będzie chciał odejść. Zdziwilbym się gdyby nie było inaczej.
|
żartujesz chyba
przecież ten wynalazek z Kostaryki nie odejdzie sam
a "prezes" w życiu go nie zwolni, bo w niego "wierzy"
przygotujcie się na rozpaczliwą walkę o spadek w przyszłym sezonie
zakończoną sukcesem
ot miniemy się z wieczystą w przyszłym roku