Elendil napisał(a):

W stanie jak najbardziej jesteśmy, ale czy tego dokonamy, to zupełnie inna historia.
W sumie nie wiem który scenariusz by był bardziej kompromitujący jako zwieńczenie tego kompromitującego sezonu:
1) Wygrywamy, ale brakuje nam 1 punktu do baraży (pomyślmy o tych wszystkich Sosnowcach, Resoviach czy Głogowach)
2) Przegrywamy, choć inne mecze układają się pod nas idealnie
Oba warianty to by była taka wisienka na torcie.
|
3) wchodzimy do baraży i gładki w....... w pierwszym meczu , coś jak powtórka z Katowic (zresztą to właściwie duża szansa że właśnie by to był wyjazd na GKS)