Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4143
Stary 20.05.2024, 08:41
Elendil napisał(a):Wyświetl post
W stanie jak najbardziej jesteśmy, ale czy tego dokonamy, to zupełnie inna historia.

W sumie nie wiem który scenariusz by był bardziej kompromitujący jako zwieńczenie tego kompromitującego sezonu:

1) Wygrywamy, ale brakuje nam 1 punktu do baraży (pomyślmy o tych wszystkich Sosnowcach, Resoviach czy Głogowach)
2) Przegrywamy, choć inne mecze układają się pod nas idealnie

Oba warianty to by była taka wisienka na torcie.

3) wchodzimy do baraży i gładki w....... w pierwszym meczu , coś jak powtórka z Katowic (zresztą to właściwie duża szansa że właśnie by to był wyjazd na GKS)
Odpowiedz cytując